Psychoterapia

W naszej ofercie znajdą Państwo

-KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE
-TERAPIĘ DOROSŁYCH
TERAPIĘ DZIECI I MŁODZIEŻY
-WSPARCIE W KRYZYSIE

tel. 606 515 717 Nowy Targ ul. Szaflarska 30

PSYCHOTERAPIA

To dłuższa i głębsza forma pracy z Klientem, która daje mu szansę, aby przyjrzeć się swoim problemom z różnych perspektyw. Klient odkrywa, w jaki sposób na to, co obecnie się dzieje w jego życiu, mogą wpływać doświadczenia z przeszłości, oraz poznaje swoje mechanizmy funkcjonowania. Psychoterapia pozwala spojrzeć szerzej jak to, co pacjent przeżywa powstrzymuje przed dokonaniem istotnych zmian w życiu.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE

To forma luźnej opowieści, podczas której pacjent dzieli się tym, co obecnie stanowi dla niego problem. We współpracy z psychologiem na początku określa  zamierzony cel, jaki chciałby aby został osiągnięty. Konkluzją są wnioski, omówienie, psychoedukacja, będąca poradnictwem psychologicznym. Czasami wystarczy jedna taka rozmowa, aby pacjent poczuł ulgę. 

TERAPIA DZIECI I MŁODZIEŻY

-Dzięki podjęciu odpowiedniej formy terapii, psycholog pomaga dziecku w radzeniu sobie z emocjami, problemami w szkole, rozwoju zdolności społecznych i budowaniu zdrowych relacji z rówieśnikami i rodziną.
W swojej pracy terapeutycznej stawiam na komfort i bezpieczeństwo Pacjentów oraz ich Rodzin. Staram się tworzyć atmosferę sprzyjającą efektywnej terapii wzmacniając tym samym poczucie bezpieczeństwa i wsparcia.

WSPARCIE W KRYZYSIE

-To dłuższa i głębsza forma pracy z Klientem, która daje mu szansę, aby przyjrzeć się swoim problemom z różnych perspektyw. Klient odkrywa, w jaki sposób na to, co obecnie się dzieje w jego życiu, mogą wpływać doświadczenia z przeszłości, oraz poznaje swoje mechanizmy funkcjonowania. Psychoterapia pozwala spojrzeć szerzej jak to, co pacjent przeżywa powstrzymuje przed dokonaniem istotnych zmian w życiu.

Zakres naszej działalności

Badania kierowców

This is a short description elaborating the service you have mentioned above.​​

Badania operatorów

Wózków widłowych, maszyn, urządzeń oraz sprzętu ciężkiego

Badania do uzyskania pozwolenia do dysponowania bronią

Myśliwską, sportową

Badania do orzeczenia o niepełnosprawności

This is a short

Konsultacje psychologiczne​​

This is a short description elaborating the service you have mentioned above.​​

Wsparcie w kryzysie

Konsultacje z psychotraumatologiem

​Terapia dzieci i młodzieży

This is a short description elaborating the service you have mentioned above.​​

​Terapia osób dorosłych

This is a short description elaborating the service you have mentioned above.​​